Keçiören Çilingir – Oto çilingir

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

Keçiören Çilingir – Oto çilingir

Ankara Çilingir

Keçiören Çilingir Hizmetleri

Keçiören Çilingir hizmeti 7/24 hizmet veren zor ama eğlenceli bir sektördür. Kapı açma, kilit değişimi, oto çilingir ve kasa değişimi gibi hizmetler mevcuttur. Anahtar kopyalama ve manyetik anahtar gibi fazladan hizmet verilen bu sektörde gerek birçok ekipman ve alet vardır. Çekili kapını açılması için kapının dilini hareket ettirmek gerekmektedir bu işlem için kullanılabilecek birçok farklı yol vardır. Bu

ankara 7/24 çilingir hizmetleri

yollardan bir tanesi olan ve en etkili olan yöntem ise bir çelik tel yardımı ile kapını dilini hareket ettirmektir. Kapıya hiçbir zarar vermeden kapını açılmasını sağlayan bu yöntem en çok kullanılan yöntemdir. Kapının kullanım süresi boyunca oluşan aşınma nedeniyle kapıda oluşan boşluktan geçekleştirilir. Kilitli kapılarda uygulanacak yöntemler daha uzun ve zor yöntemlerdir. Kapıda bulunan göbeğin türlerine göre yapılacak işlem değişiklik gösterir. Bilyalı barel kullanılmış kapılarda maymuncuk ile kalıp anahtar modelinin göbek deliğine yerleştirilmesi ve bilyalı matkap yardımıyla göbeğin şifresinin çözülmesi sağlanır ve bu şekilde kapının açılması sağlanır. Cerman göbeğe sahip kapılarda şifreyi çözme işlemi zaman aldığı için göbek kopartılarak kasadan kapının açılması sağlanır.

Ankara Çilingir hizmetmiz oto anahtar, kasa çilingiri, oto çilingir ve buna benzer her türlü işleri yapmaktadır. Keçiören çilingir Firmamızda kilit sistemlerinizin değişiminin sağlanması, anahtar kopyalama işlemi yaptırabilir ve en uygun güvenlik sistemi için bilgi alabilirsiniz. Bol çeşit marka ve kilit seçeneğine sahip firmamızdan en uygun ve beğendiğiniz sistemi satın alabilirsiniz. Oluşabilecek her türlü probleminiz için uygun fiyat ve 7/24 hizmet vermekteyiz. Ev ve işyeri için kaliteli malzemelere sahip olabilir ve montajını yaptırabilirsiniz. Ankara’da hizmet veren firmamızdan sertifikalı ustalarımız ile 7/24 destek alabilirsiniz. Apartman kapılarınız için hidrolik yay değişimi, montajı ve bakımı hizmeti verilmektedir. Kapı otomat değişimi özenli ve tecrübeli personel tarafından yapılmaktadır. Oto çilingir hizmetimiz ile her marka ve model araçlarınıza güvenliği sağlanarak zarar vermeden kapıların açılması sağlanır. Ankara’nın her bölgesinde 7/24 çilingir hizmeti vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler;
Ev, apartman, oto kapı ve iş yerleri için: kapı açma, göbek değişim, kasa değişimi, multi lock göbek, pro kilit, akıllı kilit, anahtar kopyalama, alarmlı kilit gibi birçok hizmet verilmektedir. Kullanılan sistemler ile kapının kart veya levye kullanılarak açılması engellenir ve hırsızlara karşı etkili önlemler alınır. Diafon telsiz sistemleri ile görüntülü ve sesli olarak apartman kapılarının güvenliğinin artırılması sağlanır. Oto çilingir her marka ve model araçlarınız için hizmet verilmektedir. Anahtar kopyalama oto anahtar yedekleme immobilizer sistemler.Oto çilingir işlemini hızlı ve güvenilir olarak yapmaktayız. Oto anahtar kopyalama işlemi hızlı ve kaliteli biçimde sipariş verip haftalarca beklemenize gerek kalmadan yapılmaktadır. Kumandaların kopyalanması ve eski kumandalarınızın güvenlik sebebiyle hafızasının silinmesi tamamlanarak müşterilere teslimi sağlanır. İmmobilizer sistem arabanıjn güvenliği için önemli olduğu için çiplerin kopyalanması sağlanarak anahtar yapımı hizmeti vermekteyiz. Özel servisler; Kale kilit, Yale Kilit, Yuma Kilit, Masterlock İto kilit, Tursan Kilit gibi yerli ve ithal kilitlerdir. Kapı kasaları monoblock kale kasa çeşitleri dortek kapı kilitleridierre kapı kilitleri gibi açılması zor olan kapıların kısa sürede açılması sağlanmaktadır.
Daha fazla ve detaylı bilgi için arayınız.