EMRAH MAHALLESİ ÇİLİNGİR

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

EMRAH MAHALLESİ ÇİLİNGİR

Emrah Çilingirlik sizlere profesyonel yardımda bulunur.  Mağduriyetinize engeller ve zaman kaybınızı önlüyoruz. Çilingir ailesi olarak işimizi düzgün, kaliteli, sorumluluk bilinci olan, saygılı, her aşamasını anlatan, güvenilir adreslerden biri olarak Emrah Çilingirlik sizlerleyiz. Sizlere verdiğimiz özel hizmetlerimizden bahsetmek istiyorum. Çilingir olarak sizlere evinizde kurabileceğimiz akıllı alarm sistemleri, otellerinize –ofislerinize kurabileceğimiz Rfid kilitler, otomotivlerinizde her modele kapı açılımı ve onarımı, evlerinizin kilit göbeğini yenilemek-onarmak, kırılan anahtarınıza kalitede 1 numara yeni anahtar oluşturma ve kopyalama, kumanda onarımları-çoğaltma, evinizdeki kapılara kilit oluşturma-var olan kitlileri onarma, kilitli elektronik kasalarınız ve tirajlı kilitler gibi birçok konuda hizmet veren bir firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Biz Emrah Çilingir ulaşımını ana sayfada bulunan iletişim numarasıyla irtibata geçebiliriz.
Sizlere sunduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız lütfen bizlere geri dönütlerinizle bildirin amacımız sizlere hizmet kalitemizi en iyi şekilde sunmaktır.
Sizlere bu pandemi sürecinde çilingirlerle  daha iyi hizmet vermek için her türlü hijyeni uyguluyor ve sizlere sağlık açısından da güvenli hizmetimizi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir