Çilingir Hizmeti

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

Çilingir Hizmeti

Çelik kapı, kasa, otomobil, masa ve dolap gibi eşyaların kilitlerini açma ve barel değişimini sağlamaktayız. Anahtar kopyalama ve chip kontrolünü yapıyoruz. Bu işlerde profesyonel hizmet sunuyoruz. . Belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaşarak sizin için çok değerli olan zamanınıza önem veriyoruz.

Kilitli kapılarınızı istekleriniz doğrultusunda maymuncuk kullanarak bareline zarar vermeden açıyoruz. işlemlerimizde son derece sabırlı ve dikkatli oluyoruz. Siz müşterilerimizin daha güvenli evlerde oturmasını sağlamak amacı ile çelik kapılarınıza tuzaklı barelleri öneriyoruz. Murat Anahtar Çilingir hizmetlerinde çalışan tüm personelimiz müşterilerimize tuzaklı bareller hakkında bilgi sunuyor.

Yuma bilyalı tuzaklı barelimiz 68mm ve multikanallı güvenli barellerimiz arasındadır. Bu barelin tokmaklı ve tuzaklı modeli de mevcuttur. Son yıllarda müşterilerimiz için kolaylık sağlayan Yuma çift barel set çelik kapımızın hem alt hem de üst bölümüne takılabiliyor. Böylelikle tek anahtar kullanarak kapınızın alt ve üst bölümünü kilitleyip açabiliyorsunuz. Yine aynı özelliklere sahip olan Kale 264 ikiz sistem barel, siz değerli müşterilerimize önerebileceğimiz bareller arasındadır. Barellerimizin kalitesi fiyatlarına göre daha üst seviyede olabiliyor. Son yıllarda müşterilerimizin en çok memnun kaldığı barellerin arasında  MUL-T-LOCK bilyalı ikiz tuzaklı barel ithal bir markadır. Yurt dışından gelen bu barelimiz müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tutulmakta ve beğenilmektedir. Murat Çilingir hizmetleri olarak yukarıda belirtilen tüm konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.