ÇİÇEKLİ ÇİLİNGİR

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

ÇİÇEKLİ ÇİLİNGİR

Çiçekli Çilingir Keçiören bölgemizin en güzel dükkânlarındandır. 2015’ten beri sizlere destek veriyoruz. Gece-Gündüz size hizmetlerimizi sağlıyoruz. Dilediğiniz saate bizlere ihtiyacınız dâhilinde arayabilirsiniz. Çiçekli Çilingir’e ulaşabilmek için ana sayfamızda sizlerle paylaştığımız telefon numaramızı dilerseniz arayarak dilerseniz whatsapp uygulamasından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Çiçekli Çilingir ile sizlere kalite sunuyoruz. Çilingirimizde her çalışanımız alanında profesyonel ve güvenilir kişilerdir. Sizlere daha fazla zarar değil sizlere ömür boyu rahatça kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerimizi veriyoruz.
Anahtarını unuttuysanız, kırdıysanız, kilit göbeğinizi bozduysanız, arabanızın anahtarı bozulduysa, araba anahtarınızı kaybettiyseniz, çelik kapınızın arkasında anahtarınızı unuttunuz ve anahtarınızla kapıyı açamadığınızda bizler sizlere 10 ile 12 dakika arasında bizlere iletişimden yolladığınız konumlarınıza gelerek mağduriyetinizi ortadan kaldırıyor ve sizlere kalite garantili ürünleri veriyoruz.
Sizlere çilingirlik ile ilgili ufak bilgilendirmede bulunmak istiyorum. Kapılarınızın kilidini açarken maymuncuk kullanmamız için Kilidinizin kırılmamış, zarar görmemiş olması gerekmektedir. Maymuncuğun kullanım şekli anahtarı soktuğumuz kısma maymuncuğumuzu sokarak döndürüyoruz ve kilidinizde sıkıntı yoksa basit bir işlem yaparak kapınızı açıyoruz. Eğer kapılarınızı daha güvenli hale getirmek isterseniz Çilingir olarak sizlerin yanınızda ve kaliteyle yanındayız.
Biz Çiçekli çilingir’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir