ÇALDIRAN ÇİLİNGİR

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

ÇALDIRAN ÇİLİNGİR

Güzel Keçiören’imizin saygı değer Çaldıran Mahallesine Çaldıran Çilingir olarak hizmetimi veriyoruz.
Aklınıza çilingir dendiğinde güvenilir, saygın, sorumluluk sahibi,çilingirlikte işlerinin uzmanları, otomobilin her modelin kilidini açabilen ve her türlü kapının zarar vermeden kaliteli hizmetini sunan Çaldıran Çilingir olarak bizler sizlerin aklarına geliyoruz.
Çilingirlerimiz sizleri her aşamada bilgilendirir ve güven sorununuz hem ürün kalitelimizle hem de işçiliğimizi göstermiş oluyoruz.
Biz çilingirler sizler için günün 24 saat acil çilingir oluyoruz. Çaldıran Çilingir’e ulaşmanız için ana sayfada irtibata geçebilmeniz için telefon numaramız yazmaktadır.
Çaldıran Çilingir olarak sizleri hem mağdur etmemek hem de değerli vaktinizi  sizlere kazandırmak için  bize yolladığınız adreslere gelme süremiz ortalama 10-12 dakika arası sizlerin yanınızda olmaktayız.
Çilingirlik hepinizin bildiği gibi değil bizler sadece ev kapılarınızı ya da otomotivlerinizin kapısını değil sizlere anahtar ve kumandalarınızı çoğaltıyor,  akıllı alarmlarınızı kuruyor veya onarabiliyoruz, çelik şifreli kasalarınız, emniyet kilit montajınızı ,pencerelerde bulunan kilitlerinizi ve sürgülü balkon kapılarınızı onarıyor bakımlarını yapıyoruz.
Sizlere açamayacağımız kapı, tamir edemeyeceğimiz  kilit göbeği,tirajlı bozuk kilitleriniz ve sizlere açamayacağımız elektrikli kasalarınız yoktur.
Yıllardır sizlere çilingirlik anlamında birçok hizmette bulunduk ve sizlere uzmanlığımızı kalitemizi sunduk.
Çaldıran Çilingir olarak sizlere hala kalitemizi 7/24 sunmakta ve bunlardan asla ödün vermemekteyiz.
Sizlere çilingirci olarak fiyatlarımızı ve kalitemizi en iyi şekilde sunuyoruz.
Bu pandemi zamanında sizlere her şeyi hijyenik ve en güvenilir şekilde sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir