Basınevleri  Çilingir

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

Basınevleri  Çilingir

Basınevleri  Çilingir

Basınevleri  Çilingir

Keçiören bölgemizin nadide yerlerinden Basınevleri Mahallesinde sizlere 2015’ten beri Basınevleri  Çilingir olarak sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.
Çilingirlerimizin her biri alanında uzman ve saygın kişiler olmakla beraber sizlere hizmette en iyi kaliteyi sunmak için özenle çalışıyoruz.
Basınevleri Çilingir olarak sizlere 7/24 destek hizmeti veriyor ve  bizlere ulaşabilmeniz için  ana sayfamızda sizler için bıraktığımız iki buton mevcut biri iletişim numaramız diğeri ise konumu gönder butonu bu buton sayesinde direkt whatsapptan bizlere mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Çilingirler sadece ev kapılarınızı değil sizlerin akıllı kasalarınızı, evlerinizde – dükkanlarınızda- avmlerinizde bulunan  akıllı güvenlik alarmlarınınızı, otomotiv kilitlerinizi, kilit setlerini kurma ve onarımda, pencere-balkon gibi kilitlerinizde, elektrikli kilit açma,kodlardan anahtarlar oluşturma gibi birçok hizmetleri barındırmaktayız.
24 saat sizlere acil çilingir olarak her türlü probleminize yardımcı oluyor ve fiyatlarımızda sizlere  katkıda bulunuyoruz.
Öğrenci kardeşlerimiz lütfen panik yapmayın biz çilingirler sizleri de düşünerek fiyatlarımızda yardımcı oluyoruz.
Biz Basınevleri Çilingir olarak sizleri  düşündüğümüz için bu sağlık süreçlerinde tedbirlerimizi 2 kat arttırarak kullandığımız aletlerimiz dahil  hijyene önem vermekteyiz.
Çilingir olarak sizlere her türlü araba modellerinde uzman çilingir arkadaşlarımız kapılarınızı rahatlıkla sizlere açabilmekte ve aşamalarını işlerini yaparak sizlere güvenli bir şekilde aktarabilmektedir.
Basınevler Çilingir olarak sizlere sağlıklı ve hayırlı günler dileriz.