AYVALI ÇİLİNGİR

Ankara içinde tüm ilçelere çilingir hizmeti. Oto çilingir keçiören

Created with Sketch.

AYVALI ÇİLİNGİR

Anahtarınız en ufak  çevirmede kapı ucunda mı kaldı endişelenmeyin Ayvalı Çilingir sizin yanınızda.
Keçiören Ayvalı Çilingir sizlere 7/24 destek vermektedir. Ayvalı Çilingir’e ulaşmak için sayfamızdaki iletişim numarasını kullanarak bizimle irtibata geçebilirsin unutma biz yanındayız.
Sizlere çilingirci olarak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve ürünlerimizi en üst düzeyde kalitelerde kullanıyoruz.
Lütfen size şimdi söyleyeceklerimi uygularken çok dikkatli olun.
Anahtarınızı evde unuttunuz kapı kilitli dışarıdan soğuktan geldiniz. Hemen elinize bir kredi kartı alıyorsunuz aman yamultmayın kartı eski değeri olmayan kartlarınızı kullanmanızı tavsiye ederim. İlk olarak kapının arasına koyduğun kartı geriye bükerek kapının içindeki çerçeveye doğru ittiğinde kapıyı açmış olacaksın bir kere dene iki kere dene ama üçüncü olmasın üçüncüde sen bizi ara biz sana açarız kapını.

Etlik Ayvalı Çilingir

Etlik Ayvalı Çilingir

olarak sizlere mağazalarınızın ya da esnaflarımızın yanınızdayız nasıl diye soruyorsunuz tabii hemen açıklayayım. Çilingirler sizlerin dükkanlarınızda kilit olarak kullandığınız ürünlerin daha kaliteli ürünümüzü sizlere sunuyoruz hem de sizlere hırsızlardan korunmak için garanti sunuyoruz.
Çilingirlerle kullandığımız kilit göbeğinde kullandığımız belli unsurları yerleştirerek sizlere daha güvenli ve daha kaliteli ürünler kullandırmış oluyoruz.
Sizlere bu sıkıntılı pandemi zamanında acil çilingir sunabilmek için ürünlerimiz hem hijyenik hem de tedbirleri arttırarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir